Filtr
 • FAQ - Szkolenie analiza OZE w projekcie budowlanym

  Nie znam Katowic, jak dojechać do miejsca szkolenia?

  Odpowiedź AE: Szkolenie odbędzie się w budynku Górnośląskiego Parku Przemysłowego (GPP) w Katowicach (dzielnica Wełnowiec) przy ul. Konduktorskiej 33. w 6-piętrowym biurowcu niskoenergetycznym Goeppert-Mayer, który będzie zwiedzany podczas szkolenia (znajduje się tu też restauracja). Poniżej podajemy dwie mapki poglądowe lokalizujące miejsce szkolenia (GPP) oraz mapkę z linkiem do GoogleMaps.

   

  gpp_katowice_mMapka poglądowa GPP w Katowicach

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  oraz

   link do mapki w Google
  jak dojechać do GPP

  Mam uprawnienia do wykonywania świadectw charakterystyki energetycznej budynków. Czy mogę wziąć udział w tym szkoleniu?

  Odpowiedź AE: Szkolenie przeznaczone jest głównie dla projektantów i audytorów energetycznych. Jeśli osoba wykonująca świadectwa charakterystyki energetycznej budynków chce rozszerzyć swoją wiedzę o problemy związane z analizami odnawialnych źródeł energii niezbędnymi w projekcie budynku może wziąć udział w tym szkoleniu. W ten sposób poszerzy swoją ofertę usług ponieważ podstawą wykonania poprawnej analizy alternatywnych źródeł energii jest oszacowanie rocznego zapotrzebowania na energię, które wykonuje się w trakcie obliczeń do świadectwa charakterystyki energetycznej budynku. 


  Jestem architektem i samodzielnie sporządzam projektowe charakterystyki energetyczne budynków. Czy na tym szkoleniu nauczę się jak poprawnie wykonywać analiza wysokoefektywnych systemów alternatywnych zaopatrzenia w energię i ciepło?

  Odpowiedź AE: Tak. Taki jest podstawowy cel szkolenia w odniesieniu do prostych budynków i nieskomplikowanych instalacji ogrzewczych. Dodatkowym celem jest omówienie sposobów wykonywania takich analiz w projektach budynków o mieszanych funkcjach i o skomplikowanych instalacjach z kilkoma źródłami ciepła i energii. 

   

  Kto będzie prowadził szkolenie ?

  Odpowiedź AE: Wykładowcy (prelegenci)  to  specjaliści zajmujący się odnawialnymi źródłami energii i projektowaniem aplikacji komputerowych wspomagających obliczenia cieplne budynków i jednocześnie doświadczeni audytorzy.  Notki biograficzne ze zdjęciami wszystkich szkoleniowców można znaleźć na stronie o wykładowcach na szkoleniach organizowanych przez Audytoenerg

   

  Mieszkam poza Śląskiem, czy w pobliżu miejsca szkolenia znajdują się jakieś  hotele czy miejsca noclegowe?

  Odpowiedź AE: W Katowicach jest wiele hoteli, w pobliżu ul. Konduktorskiej znajdują się dwa gdzie można wygodnie przenocować:

  (1,7 km) - BEST WESTERN PREMIER Katowice Hotel ****

  www.bestwesternkatowice.pl
  tel. +48 32 721 11 11
  ul. Bytkowska 1a, 40-147 Katowice

   

  (0,7 km) - Euro Dom Service
  http://eurods.pl/
  Telefon: +48 514 914 814 lub+48 518 958 058
  ul. Jesionowa 22, 40-159 Katowice

 • Szkolenie - Analiza OZE w projekcie budowlanym

  goeppert mayer real2mFirma Audytoenerg organizuje w Katowicach 09 maja 2014 roku szkolenie:

  "Analiza OZE  w projekcie budowlanym" 

   Lokalizacja: sala konferencyjna biurowca Goeppert-Mayer (obok na fotografii), Katowice, ul. Konduktorska 33 (parter) (dokładna lokalizacja na planie Katowic) 

Dodatkowe informacje