Filtr
 • Rozwiązanie ŚSCiAE

  W związku z brakiem zainteresowania większości członków dalszym kontynuowaniem działalności Zarząd Śląskiego Stowarzyszenia Certyfikatorów i Audytorów Energetycznych w dniu 07-12-2013 r. podjął uchwałę o rozwiązaniu Stowarzyszenia. Podjęto działania w celu wykreślenia Stowarzyszenia z KRS.

  Pełna treść uchwały: ssciae_rozwiazanie.pdf

 • Nowości z AE - 1/2014

   
  Witryna www.AudytoEnerg.pl
  Nowości z www.AudytoEnerg.pl - 1/2014
  Sympozjum Dobry audyt energetyczny - Katowice 2014-02-18 Na skróty
  AudytoEnerg organizuje w Katowicach dniu 18.02.2014 r. (wtorek) sympozjum szkoleniowe: Dobry audyt energetyczny - Katowice 2014-02-18.
  To drugie takie spotkanie na Śląsku! Celem sympozjum jest podniesienie poziomu wiedzy niezbędnej do wykonywania audytów energetycznych i zapoznanie słuchaczy ze sposobami unikania błędów pojawiających się przy ich sporządzaniu.
  Największą wartością tego szkolenia są osoby głównych prelegentów. Firma AudytoEnerg pozyskała jako wykładowców wybitnych fachowców zajmujących się na codzień weryfikowaniem audytów dla BGK i WFOŚiGW:
  Marek Adamus - weryfikator, specjalista w Zespole Ochrony Atmosfery, Ochrony Powierzchni Ziemi i Gosp. Odpadami Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gosp. Wodnej w Katowicach.
  Piotr Kukla - weryfikator BGK, Dyrektor w Fundacji Efektywnego Wykorzystania Energii w Katowicach.
  Maciej Surówka - audytor, prezes SCiAE.
  Tomasz Makowski specjalista, pracownik Centrali Banku Gospodarstwa Krajowego w Warszawie
  Formularz zgłoszeniowy na sympozjum w formacie pdf (do wypełnienia ręcznego i zeskanowania)
  Formularz zgłoszeniowy na sympozjum w formacie doc (do wypisania na komputerze np. w Wordzie)
  link do Programu Sympozjum
  Czytaj więcej...
  Maciej Mierzejewski
  www.AudytoEnerg.pl


  Katowice 29.01.2013 - reportaż ze spotkania audytorów z weryfikatorami
  Komunikat BGK z 02.01.2014 r. o środkach na termomodernizację

  Na www.AudytoEnerg.pl można zapoznać się z tekstem komunikatu BGK z 02.01.2014 r. informującym o dostępnych środkach w Funduszu Termomodernizacyjnym i Remontowym Czytaj więcej...

  Goeppert-Mayer nowoczesny niskoenergetyczny biurowiec w Katowicach - miejsce spotkań audytorów energetycznych

  Jedyny taki budynek w Europie kontynentalnej

   
  Otrzymałeś ten list, ponieważ Twój adres e-mail znajduje się w ogólnodostępnej bazie adresowej, jeśli jednak nie chcesz otrzymywać więcej informacji z www.AudytoEnerg.pl odpowiedz na tego maila wpisując w temacie: NIE , jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowościach dotyczących audytów, świadectw energetycznych i oszczędzania energii wpisz w temacie :TAK
  Copyright 2014 AudytoEnerg.pl
 • Sympozjum dla audytorów: Dobry audyt energetyczny Katowice 2014-02-18

  biurowiec Goeppert-Mayer - miejsce sympozjum Firma Audytoenerg organizuje wraz z Fundacją Poszanowania Energii w Katowicach 18 lutego 2014 roku drugie na Śląsku sympozjum dla audytorów energetycznych pod nazwą:

  "Dobry audyt energetyczny - Katowice 2013-02-18"

 • Najnowsza sonda

  {jvotesystem poll=|2|}

 • Sprawozdanie z sympozjum 06-03-2013 w Katowicach

  phoca thumb m katowice20130306 005  Zainteresowanie spotkaniem audytorów energetycznych z weryfikatorami ich audytów, w ramach sympozjum  p.t. „Dobry audyt energetyczny to audyt zweryfikowany pozytywnie”, które odbyło się w Katowicach w dniu 06-03-2013 roku, zmusiło organizatorów do wynajęcia większej sali.  Łącznie z prelegentami sala konferencyjna w biurowcu Goeppert-Mayer gościła w ten piękny słoneczny dzień prawie 60 osób. Przybyli audytorzy z całej Polski: Bielowicka, Boguszowa-Gorce, Chrzanowa, Chludowa, Czerwionki-Leszczyny, Gierałtowic, Gliwic, Kamiennej Góry, Kielc, Kłobucka, Krakowa, Legnicy, Lubina, Lędzin, Nysy, Oleszyc, Opola, Oświęcimia, Pieszkowa, Poberowa, Poznania, Przecława, Sosnowca,  Szczecina, Świdnicy, Tarnowa, Turka, Tychów, Warszawy, Wojnicza, Zgłobic i Żor.

 • Wnioski termomodernizacyjne i remontowe !

  Komunikat z dnia 02 stycznia 2014r.

  Zgodnie z art. 16 ustawy o wspieraniu termomodernizacji i remontów (Dz. U. Nr 223, poz. 1459, z późn. zm.) Bank Gospodarstwa Krajowego informuje o ustaniu okresowego braku wolnych środków na rachunku Funduszu Termomodernizacji i Remontów. Na dzień 31 grudnia 2013 roku BGK posiadał następujące środki w ramach limitów dla poszczególnych premii:

  termomodernizacyjnej - 60,7 mln zł;

  remontowej – 23,5 mln zł;

  kompensacyjnej – 15,3 mln zł.

  W związku z powyższym od dnia 3 stycznia 2014 roku banki kredytujące mają prawo wznowić przyjmowanie wniosków o premie.


Dodatkowe informacje