Filtr
 • Studia podyplomowe

    W odpowiedzi na liczne zapytania Audytoenerg informuje, że obecnie jedyną na Śląsku instytucją organizującą studia podyplomowe z zakresu audytingu energetycznego jest Zakład Oszczędności Energii i Ochrony Powietrza Głównego Instytutu Górnictwa w Katowicach. Dotychczasowy lider w tej dziedzinie - Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach, po zorganizowaniu 9 edycji i wykształceniu kilkuset audytorów zaprzestał działalności w tym kierunku.
  Poniżej krótka informacja o studiach i link do strony organizatorów.

   

  AUDYTING I CERTYFIKACJA ENERGETYCZNA BUDYNKÓW W PRAKTYCE

  I EDYCJA

   Celem studiów jest przekazanie wiedzy praktycznej z zakresu sporządzania świadectwa charakterystyki energetycznej budynku, lokalu mieszkalnego oraz części budynku stanowiącego całość techniczno-użytkową  z uwzględnieniem zagadnień z obszaru termowizji, a także wykonywania audytów energetycznych oraz remontowych.

   

  Zajęcia prowadzą audytorzy energetyczni Krajowej Agencji Poszanowania Energii oraz weryfikatorzy audytów energetycznych dla Banku Gospodarstwa Krajowego – specjaliści z Zakładu oszczędności Energii i Ochrony Powietrza Głównego Instytutu Górnictwa w Katowicach.

   

Dodatkowe informacje